Kadın

Sarışın Kadınlarda Mükemmel Görünen 5 Renk

Yorum yapılmamış

Sarışın kadınlarda mükemmel görünen 5 renk ne giyineceğim, nasıl kombin yapacağım sorusuna da cevap oluyor. Herkese her renk yakışmıyor. Çünkü göz rengi, ten rengi, saç rengi gibi birçok husus kişinin ideal rengini bulmasını kolaylaştırıyor. Özellikle sarışınlara yakıştığı düşünülen kırmızı, aslında sanıldığı kadar etkileyici bir renk değil. Bazen rüküş ve çirkin görünüme neden olabiliyor. Ama sizin için en mükemmel görünen renkleri bulduk.

1 – Nude Pembe

Nude Pembe

Nude pembe oldukça hoş bir renktir. Bu renk yani uçuk pembe sarışınlara çok güzel yakışır. Özellikle parlak tonları olduğunda çok tatlı kombinler yapabilirsiniz. Jean üzerine giyineceğiniz pembe renk oldukça güzel görünmenizi sağlayacaktır. Pembenin en güzel tonlarını kullanabileceğiniz kombinlerinizi kazak, hırka, gömlek şeklinde tercih edebilirsiniz.

2 – Mor

Mor Giyinen Sarışın Kadın

Metalik, ultraviyole ve lila tonları sarışınlar da başka duran renkler arasındadır. Sarının zıt rengi olan mor ve tonları çok güzel görünmenizi sağlar. Morun birçok tonunu kullanabileceğiniz kıyafetleriniz saçlarınızın daha parlak ve güzel görünmesini sağlayacaktır.

3- Saks Mavisi

Saks Mavisi

Bir diğer soğuk renk olan saks mavisi de sarışınlara yakışan renkler arasındadır. Bu renkler çok güzel görünen tulumlar, ceketler ve takım elbiselerle çok uyumlu görünürler. abiye seçiminde en güzel alternatifler bu renk tonunda çıkacaktır.

4- Siyah

Herhalde siyah rengin yakışmadığı kişi yoktur. Bu rengin şık göründüğü her kıyafet seçeneğini güvenle giyinebilirsiniz. Özellikle siyahın en güzel tonlarının yer aldığı abiyeler, günlük kıyafetler çok güzeldir. Saçların parlaklığını bu renk daha iyi ortaya çıkaracaktır. Sİyah olan her kıyafet sarışınlara da yakışır.

5- Zümrüt Yeşili

Zümrüt yeşili

Çok güzel bir renk olan zümrüt yeşili de sarışınlara yakışan renkler arasındadır. Abiyeler, bindallılar, günlük kıyafetler ve paltolarda bu rengin tercih edilmesi halinde çok güzel kombinler ortaya çıkacaktır. Zümrüt yeşili bir şifon elbise, altın işlemeli detaylarla sarışın bir insana çok yakışır. Ayrıca bakır rengi saçları olanlara da zümrüt yeşili güzel yakışmaktadır.

Etiketler: , , , , ,

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.İlgini Çekebilecek Yazılar

Menü