Keydal kelimesi ne anlama gelmektedir? FCkeydal.com internet sitesine adını veren Keydal kelimesi neden kullanılmıştır?

FCkeydal.com

Dijitaldeki yardımcınız olarak hizmet vermeye başlayan FCkeydal.com, Yeni medya ve sosyal medya konularında müşterilerine destek vermektedir. kurumsal site kurulumu, e-ticaret sitesi, sosyal medya yönetimi, site içerisinde bannerların düzenlenmesi gibi yeni medya içerisinde bulunan bir çok konuda hizmet vermektedir.

Bazı hizmetlerimiz:

Tam zamanında hizmet garantisi!

İnternetteki yardımcınız olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde Tam zamanında hizmet garantisi veriyoruz. Yapılması gereken işlemler, olması gerektiği vakitte tamamlanıyor. Gereksiz bahaneler üretilmiyor, işleriniz aksamıyor.

 

Keydal kelimesi ne anlama gelmektedir?

FCkeydal.com’a ismini veren “Keydal” kelimesinin anlamı tam olarak bilinmemektedir. Bazı kaynaklara göre “Gökten düşen yıldız” olarak bilinse de bu bilgi gerçeği yansıtmamaktadır. İnternet sitemize bu ismi vermemizin sebebi bu kelimenin soyadım olmasıdır. Furkancan Keydal, adından türetilerek “FCkeydal” olarak hizmet vermeye başladığımız internet sitemiz 2016 yılından bu yana hizmet vermeyi sürdürmektedir. 2020 yılından itibaren Dijital dünyadaki yardımcınız olarak Yeni medya’da bulunan bir çok sektörde hizmet vermektedir.

Sosyal Medya Yönetimi:

FCkeydal.com hizmetlerinden biri olan Sosyal Medya Yönetimi son dönemlerde oldukça popüler hizmetler arasında yer almayı başardı. Dijitalde yer almak isteyen bir çok işletme ve kurumun müşterilerine ulaşmak için en iyi seçeneklerinden biri olan Sosyal Medya hesaplarını profesyonel olarak yönetiyor ve müşterilerine yönelik içerikler oluşturuyoruz.  İnstagram postları, İnstagram hikayeleri gibi grafik tasarım içeren konularda müşterilerimiz 7/24 yanındayız. Sosyal medya takipçilerinin artırılması, daha fazla kişiye ulaştırılması gibi bir diğer konularda da destek vermekteyiz.

Grafik Tasarım

Kurumsal web sitelerinde, sosyal medya hesaplarında veya dijitalde Grafik Tasarıma ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlerin yanındayız. Kartvizitlerin tasarımı, site içi bannerlar, sosyal medya postları gibi konularda FCkeydal.com olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

WordPress Teknik Destek

WordPress altyapısı ile oluşturduğunuz internet sitelerinize 7/24 teknik destek sağlıyoruz. Site içi düzenlemeler, hataların giderilmesi, isteklerinizin gerçekleştirilmesi gibi tüm durumlarda sizlere yardımcı oluyoruz.

Biz sizi arayalım: