Gizlilik Politikası

FCkeydal.com, olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça özen gösteriyoruz. Sitemiz üzerine bizimle etkileşim gösterebileceğiniz her türlü alanda sizin güvenliğinizi ön planda tutuyoruz.

 


  • Sayfamızda bizimle etkileşim gösterebileceğiniz en basit alanlardan biri olan Yorumlar kısmında bizlerle paylaştığınız e-posta adresiniz asla üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Burada e-posta istememizin sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurabilmektir.
  • İletişim Sayfalarımız ile, sitemizdeki yetkililer ile iletişim kurabilirsiniz. Sizlere geri dönüş sağlanabilmesi için e-posta adresiniz,telefon numaranız gibi bilgilerinizi istiyoruz. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır. Telefon numarasını vermek istemeyen misafirlerimiz için ise numara verme zorunluluğu yoktur. E-posta adresleri ile de iletişim kurabilirler.

 

  • Bunlar, dışında FCkeydal.com‘un kullanıcılarının gizliliğini veya haklarını ihlal edecek herhangi bir davranışı bulunmamaktadır.